Fundacja Partycypacji Społecznej promuje aktywności społeczną i zawodową. Nasze główne założenia to m.in. prowadzenie działalności oświatowo-szkoleniowej na rzecz grup społecznych zagrożonych wykluczeniem oraz wspieranie aktywności zawodowej. Współpracujemy z przedsiębiorcami, instytucjami publicznymi, organizacjami pozarządowymi i podmiotami z krajów UE, w tym organizacjami międzynarodowymi.

Prowadzimy projekty, których celem jest  integracja zawodowa i społeczna, podejmowanie działań na rzecz równości szans, promocja zatrudnienia oraz przedsiębiorczości. Działamy przeciwko wykluczeniu cyfrowemu oraz wspieramy innowacje społeczne. Szkolimy, doradzamy, udzielamy wsparcia psychologicznego i prawnego. Nasze działania są dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Wierzymy, że każdy może znaleźć miejsce gdzie można wykorzystać swój potencjał dołącz do naszego zespołu realizując nowe projekty jako wolontariusz:

POŚREDNIK PRACY DO PROJEKTU

(Wrocław, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Dzierżoniów)

Zacznij z nami współpracę:

 • Oferujemy pracę na podstawie umowy wolontariatu
 • Aktywne uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów społecznych
 • Duże możliwości rozwoju zawodowego i nabycie wiedzy z zakresu realizacji projektów unijnych (praca z osobami zagrożonymi wykluczeniem społeczno-zawodowym)
 • Pracę w zespole specjalistów (psycholog, doradca zawodowy, trener)
 • Referencje i zaświadczenie z odbywanego wolontariatu
 • Możliwość nawiązania stałej współpracy

 

Zajmujesz się poradnictwem zawodowym (min. 2lata) i szukasz nowych projektów do realizacji?

Chcesz pracować z nowymi grupami osób, którzy potrzebują wsparcia w procesie aktywizacji zawodowej?

 • Jesteś pozytywną osobą dla której niezwykle ważna jest empatia, cierpliwość i odpowiedzialność za powierzone zadania
 • Mile widziane wykształcenie wyższe: psychologiczne, pedagogiczne lub pokrewne

 

Będziesz wspierać uczestników projektów:

 • W wyborze zawodu zgodnego z kwalifikacjami i kompetencjami,
 • Motywować ich do samodzielnego działania i poszukiwania pracy
 • Będziesz z nimi w stałym kontakcie w celu zebrania informacji niezbędnych do przedstawienia ofert staży
 • Udzielać im wskazówek dot. kontaktu z pracodawcami, przedstawiać dostępne oferty pracy

Bardzo chętnie Cię poznamy i powitamy w naszym zespole Fundacji Partycypacji Społecznej! Czekamy na Twoje CV wolontariat@fundacja-spoleczna.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez FUNDACJA SPOŁECZNA w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FUNDACJA SPOŁECZNA moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.
Administratorem danych jest FUNDACJA SPOŁECZNA ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej FUNDACJA SPOŁECZNA. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.