Fundacja Partycypacji Społecznej promuje aktywności społeczną i zawodową. Nasze główne założenia to m.in. prowadzenie działalności oświatowo-szkoleniowej na rzecz grup społecznych zagrożonych wykluczeniem oraz wspieranie aktywności zawodowej. Współpracujemy z przedsiębiorcami, instytucjami publicznymi, organizacjami pozarządowymi i podmiotami z krajów UE, w tym organizacjami międzynarodowymi.

Prowadzimy projekty, których celem jest  integracja zawodowa i społeczna, podejmowanie działań na rzecz równości szans, promocja zatrudnienia oraz przedsiębiorczości. Działamy przeciwko wykluczeniu cyfrowemu oraz wspieramy innowacje społeczne. Szkolimy, doradzamy, udzielamy wsparcia psychologicznego i prawnego. Nasze działania są dostępne dla osób niepełnosprawnych.

W związku z realizacją nowych projektów poszukujemy osób, które dołączą do zespołu w charakterze woluntariusza jako:

Psycholog

(wielkopolska, pomorskie, dolnośląskie, lubuskie)

Do Twoich zadań należało będzie w szczególności:

 • Prowadzenie poradnictwa indywidualnego i / lub warsztatów grupowych, między innymi z zakresu animacji społecznej, włączenia społecznego, wzrostu motywacji, pracy w zespole.

Czego oczekujemy od Kandydatów?

 • Ukończonych studiów kierunkowych / podyplomowych / kursów
 • Znajomości specyfiki grupy docelowej projektów (osoby wykluczone lub zagrożone wykluczeniem społeczno-zawodowym, z uwagi na między innymi płeć czy stan zdrowia)
 • Posiadania doświadczenia w realizacji form wsparcia (ok. 2 lata)

Oferujemy:

 • Pracę na podstawie umowy wolontariatu
 • Współpracę przy realizacji innowacyjnych projektów społecznych
 • Stałą współpracę z Koordynatorem i kadrą projektu
 • Możliwość rozwoju zawodowego
 • Wiedzę z zakresu realizacji projektów unijnych
 • Kolejne doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społeczno-zawodowym
 • Referencje i zaświadczenie o wykonywaniu świadczeń wolontarystycznych
 • Możliwość nawiązania stałej współpracy

 

Projekty realizujemy na terenie województw: wielkopolska, pomorskie, dolnośląskie, lubuskie.

 

Czekamy na Ciebie! Wierzymy, że każdy może znaleźć pracę odpowiednią dla siebie, która pozwoli mu w pełni wykorzystać swój potencjał.

 Jeśli spodobała Ci się nasza oferta, prześlij swoje CV na adres: wolontariat@fundacja-spoleczna.pl 

 

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez FUNDACJA SPOŁECZNA w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FUNDACJA SPOŁECZNA moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.
Administratorem danych jest FUNDACJA SPOŁECZNA ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej FUNDACJA SPOŁECZNA. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.