Fundacja Partycypacji Społecznej promuje aktywności społeczną i zawodową. Nasze główne założenia to m.in. prowadzenie działalności oświatowo-szkoleniowej na rzecz grup społecznych zagrożonych wykluczeniem oraz wspieranie aktywności zawodowej. Współpracujemy z przedsiębiorcami, instytucjami publicznymi, organizacjami pozarządowymi i podmiotami z krajów UE, w tym organizacjami międzynarodowymi.

Prowadzimy projekty, których celem jest  integracja zawodowa i społeczna, podejmowanie działań na rzecz równości szans, promocja zatrudnienia oraz przedsiębiorczości. Działamy przeciwko wykluczeniu cyfrowemu oraz wspieramy innowacje społeczne. Szkolimy, doradzamy, udzielamy wsparcia psychologicznego i prawnego. Nasze działania są dostępne dla osób niepełnosprawnych.

W związku z realizacją nowych projektów poszukujemy osób, które dołączą do zespołu jako:  

KOORDYNATOR PROJEKTU UE

(Poznań/Junikowo)

Wierzymy, że każdy może znaleźć pracę odpowiednią dla siebie, która pozwoli mu w pełni wykorzystać swój potencjał Zacznij z nami współpracę:

 • W oparciu o umowę o pracę z możliwością elastycznych godzin pracy lub częściowej pracy zdalnej
 • Oferujemy dostęp do różnorodnych szkoleń
 • Pracujemy w komfortowym biurze w optymistycznym zespole nastawionym na wsparcie i rozwój pracowników jak i organizacji
 • Realizujemy ciekawe projekty unijne i współpracujemy z zespołem specjalistów

Wyzwania:

 • Koordynacja oraz zarządzanie projektem aktywizacyjnym (finansowanie z Unii Europejskiej)
 • Promocja projektu oraz rekrutacja uczestników
 • Przygotowywanie umów, dokumentacji projektowej i raportów
 • Przygotowywanie harmonogramów, monitoring działań
 • Organizacja szkoleń, doradztwa i nadzór nad pracą: trenerów, doradców, coachów

Interesuje Cię obszar projektów unijnych oraz szkoleń? Masz już pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku?

 • Sprawnie obsługujesz program EXEL
 • Znasz lokalny rynek pracy
 • Świetnie organizujesz sobie pracę własną oraz sprawdzasz się w pracy zespołowej

BARDZO CHĘTNIE CIĘ POZNAMY! Porozmawiajmy o szczegółach współpracy:

Rekrutację prowadzi Ania:
☎ 791 119 666
✉ anna.gasiorek@grupaprofesja.com

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez FUNDACJA SPOŁECZNA w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FUNDACJA SPOŁECZNA moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.
Administratorem danych jest FUNDACJA SPOŁECZNA ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej FUNDACJA SPOŁECZNA. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.