Podnieś z nami swoje kompetencje z zakresu obsługi komputera i zdobądź certyfikat ECCC!

Osoby chcące podnieść swoje kompetencje i umiejętności z zakresu obsługi komputera, zapraszamy do udziału w projekcie: „Centrum Aktywności Cyfrowej – Szkolenie w zakresie Technologii Informacyjno – Komunikacyjnych dla Osób Dorosłych”.

Celem projektu jest podniesienie lub nabycie kluczowych kompetencji z Technologii Informacyjno – Komunikacyjnych przez 200 osób (110K, 90M) w wieku 25 – 64 lata, o niskich kwalifikacjach zawodowych, zamieszkujących na terenie województwa wielkopolskiego.

{tab Formy wsparcia}

W ramach projektu oferujemy możliwość odbycia szkolenia komputerowego z trzech obszarów wiedzy z wymienionych poniżej:

• Informacja (DCM1),
  • Komunikacja (DCM2),
  • Tworzenie treści (DCM3),
  • Bezpieczeństwo (DCM4),
  • Rozwiązywanie problemów (DCM5).

Organizowane szkolenia:

DCM1, DCM2, DCM3 – szkolenie na poziomie A, trwające 60 godzin lekcyjnych,

DCM2, DCM3, DCM4 – szkolenie na poziomie A, trwające 60 godzin lekcyjnych,

DCM1, DCM2, DCM4 – szkolenie na poziomie A, trwające 60 godzin lekcyjnych,

DCM3, DCM4, DCM5 – szkolenie na poziomie B, trwające 90 godzin lekcyjnych.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy podejdą do egzaminu zewnętrznego kończącego się certyfikatem ECCC.

Projekt skierowany do osób:

• w wieku aktywności zawodowej (od 25 roku życia) – weryfikowany na podstawie numeru PESEL,
  • o niskich kwalifikacjach zawodowych (najwyżej wykształcenie średnie),
  • z terenów województwa wielkopolskiego,
  • chcących podnieść kompetencje z zakresu obsługi komputera.

Punkty premiujące otrzymują osoby:

• powyżej 50 roku życia - weryfikowany na podstawie numeru PESEL,
  • z orzeczeniem o niepełnosprawności – weryfikowane na podstawie oświadczenia Uczestnika o niepełnosprawności oraz orzeczenia, aktualnego na dzień podpisania Umowy (do wglądu koordynatora projektu).

Zajęcia będą odbywały się w grupach 10-osobowych, 2-4 razy w tygodniu po ok. 5 godzin lekcyjnych, w Poznaniu (lub innym mieście – w zależności od zebrania się grupy szkoleniowej).

Formularz zgłoszeniowy Uczestnika pobierz pobierz wersję powiększoną

Siatka samooceny pobierz pobierz wersję powiększoną

Regulamin rekrutacji pobierz pobierz wersję powiększoną

Regulamin warunków uczestnictwa pobierz pobierz wersję powiększoną

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 61 662 11 60 lub wysyłając e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy wraz z siatką samooceny, prosimy wysyłać pocztą, lub złożyć osobiście w biurze projektu:

E-MEDIA SP. Z O.O.

ul. Sieradzka 4c

{module Aktualności / centrum aktywności zawodowej}

Projekt jest realizowany z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, w ramach osi priorytetowej 8: Edukacja, Działania 8.2 Uczenie się przez całe życie, finansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

centrumaktywnoscicyfrowej