Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /fundacja3/components/com_k2/models/item.php on line 763

Droga do aktywności społeczno-zawodowej - Aktualizacja

Aktualizacja: 05.02.2018

Niniejszym informujemy, że dnia 05.02.2018 roku oszacowano cenę rynkową usługi na przeprowadzenie dla uczestników projektu szkoleń/ kursów zawodowych wraz z przeprowadzeniem egzaminów końcowych i wydaniem certyfikatów prowadzących do uzyskania kwalifikacji zawodowych: Operator usług utrzymania czystości.

Notatka z porównania cen w ramach projektu: Droga do aktywności społeczno-zawodowej – program aktywizacji osób niepełnosprawnych i oddalonych od rynku pracy z województwa wielkopolskiego

Aktualizacjia 31.08.2017

W związku z realizacją projektu nr RPWP.07.01.02-30-0002/16 pt.: „Droga do aktywności społeczno-zawodowej – program aktywizacji osób niepełnosprawnych i oddalonych od rynku pracy z województwa wielkopolskiego” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, zapraszamy do składania ofert na realizację kursów/ szkoleń zawodowych, zgodnie z przedmiotem rozeznania wskazanym w załączniku.

1.Rozeznanie rynku w ramach projektu „Droga do aktywności społeczno-zawodowej – program aktywizacji osób niepełnosprawnych i oddalonych od rynku pracy z województwa wielkopolskiego” wraz z załącznikami.

Rozeznanie rynku  w ramach Projektu  Droga do aktywności społeczno - zawodowej – program aktywizacji osób niepełnosprawnych  i oddalonych od rynku pracy z województwa wielkopolskiego  dotyczące zamówienia na świadczenie usług psychologa.

Dnia 08.09.2017r.  wyłoniono wykonawce zamówienia na świadczenie usług psychologa: Protokół z przeprowadzonego rozeznania rynku.

Dnia 8.09.2017 r. oszacowano cenę rynkową usług doradztwa zawodowego w ramach projektu. Notatka z porównania cen.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /fundacja3/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248